you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Guggenheim Museum

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimePią Sie 15, 2008 12:03 pm

Guggenheim Museum 2217611254_dfd3373f42
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimePią Sie 15, 2008 6:48 pm

siedziała gdzieś na murku który widać na zdjęciu niechętnie przerzucając strony jakiejś gazety. rozglądała się na okoła przyglądając się przechodzącym ludziom. czy coś takiego. i machała nogą jeszcze, ale chyba takich szczegołów aż nie potrzeba.
Powrót do góry Go down
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimePią Sie 15, 2008 6:50 pm

Przechodziła obok, paląc papierosa. Zauważyła znajomą twarz przyjaciółki.
- Carmen! - powiedziała radośnie podchodząc do przyjaciółki. - Jak miło Cię widzieć - dodała z uśmiechem poprawiając okulary.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimePią Sie 15, 2008 6:52 pm

rzuciła gdzieś czasopismo do troby nawet go nie zamykając, pewnie się pognie i nie będzie co czytać. trudno, to tylko gazeta.
- cześć, jakoś długo się nie widziałyśmy - uśmiechnęła się poprawiając bluzke bo zeskoczyła z murku, to tyle - co u ciebie tak ogólnie? - spytała przekrzywiając głowe z prawą czy lewą strone. nieważne.
Powrót do góry Go down
Lily

Lily


Liczba postów : 39
Imię i nazwisko gwiazdy: : Lily Gilmore
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 6:34 pm

Usiadła na murku jedząc swe jakże przepyszne lody w polewie karmelowej z McDonalda xd . Czekała , jeszcze sama do końca nie wiedziała na co albo kogo .
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimeSob Sie 23, 2008 11:15 pm

stał oparty o murek paląc papierosa i rozglądając się dookoła. ciemno, nudno i nic interesującego do roboty. nawet na impreze mu się nie chciało isć, bo miał uraz co do ostatniej bo nikogo nie było :C no i tak stał i palił.
Powrót do góry Go down
Lily

Lily


Liczba postów : 39
Imię i nazwisko gwiazdy: : Lily Gilmore
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimeSob Sie 23, 2008 11:40 pm

Była w drodze na imprezę Miu Miu . Nagle zobaczyła znajomą twarz . No prawie znajomą xd .
- Cześć . Znaczy ty mnie chyba nie znasz , bo właściwie nie było okazji . Ale ja cię kojarzę . Znaczy Sasha opowiadała mi o tobie . Jestem Lily . Lily Gilmore .
Powiedziała jak zwykle szybko i niezbyt wyraźnie . Ale myślę , że szczery uśmiech wystarczył ;]
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimeSob Sie 23, 2008 11:44 pm

automatycznie poprawił kołnierzyk od polo i wyrzucił niedopałek gdzieś na chodnik.
- hm, chyba nie było okazji - zmrużył oczy i brwi jednocześnie jednak po chwili wrócił do normalnego wyrazu twarzy - to pewnie wiesz jak mam na imię, ale gore - kiwną głową uśmiechając się - mam nadzieje, ze mówiła same dobre rzeczy? - uniósł jedną brew.
Powrót do góry Go down
Lily

Lily


Liczba postów : 39
Imię i nazwisko gwiazdy: : Lily Gilmore
Registration date : 14/08/2008

Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 2:16 pm

- Taa .. Raczej tak . Też tu często siedzę . Ale potem cholernie dupa boli .. - zaśmiała się . - Tak właściwie to chyba powinnam się śpieszyć , bo ide na imprezę . No i kawę muszę kupić . Może będzie jeszcze okazja . Napewno Sasha zrobi jakąś imprezę . - powdziała tym samym znikając za rogiem muzeum .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Guggenheim Museum Empty
PisanieTemat: Re: Guggenheim Museum   Guggenheim Museum Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Guggenheim Museum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: New Yorkowo. :: muzea, galerie & wystawy.-
Skocz do: