you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

czakaaa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Chuck.

Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 10:59 pm

tak! niech zapuka! ale będzie jazda jak ich tak zobaczy xd przypomniał mi się nietoperz z lejdis xdd

czak był zajęty wiadomo czym, a ja będę unikała szczegółów xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DZIEKAN

Liczba postów : 7
Imię i nazwisko gwiazdy: : POSTRACH UCZNIÓW
Registration date : 25/08/2008

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:14 pm

ZAPUKAŁ!
bo to był wścipski stary dziad i jeszcze wołał, że nie odejdzie od drzwi do póki nie otworzy.
i że wie, że nie jest sam :cc
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:25 pm

- Jeszcze tego tu brakowało - powiedział po cichu przestając całować carmen za uchem xd - co robimy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
carmen
moderator.

Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:30 pm

- cholera, nie wiem - powiedziała cicho i podniosła lekko głowe, żeby rozejrzeć się gdzie wylądowały jej ubrania czy coś w tym stylu - moge się schować w szafie - uniosła jedną brew, fajny trik! xd - w każdym razie wiem, że ten łysy idiota szukający wrażeń zwalił nam wszystko... - przewróciła oczami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:34 pm

- Niestety nam to popsuł, ale jak go wygonię możemy skończyć to co zaczeliśmy - wyskoczył z łóżka i włożył spodnie. - Schowaj się do szafy, to chyba najlepszy pomysł. Wejdź w głąb. Jest duża, więc nawet jak tam zajrzy to Cię nie zobaczy. - powiedział pospiesznie zapinając zamek od spodni. Pocałował ją delikatnie i próbował ogarnąć miejsce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
carmen
moderator.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:40 pm

- okej - powiedziała dość smętnie narzucając na siebie bluzke a reszte rzeczy zamierając ze sobą do szafy xd przy okazji znalazła tam butelkę jakiegoś wina którą postanowiła wypić! i spadam na konto dziekana, karmę sie uaktywni zaraz xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DZIEKAN

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:42 pm

dajmy na to, że miał dodatkowe klucze pasujące do wszystkich zamków! tak więc otworzył sobie, wolność tomku w swoim domku.
- a co się tutaj wyrabia, bass?! - krzyknął chodząc nerwow po pokoju patrząc na pozrzucane ksiązki xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:45 pm

Czak zdążył doprowadzić do normalności łóżko, po którym było widać co się wyprawiało xd
- Nic. Spałem - powiedział wstając z łóżka i ziewnął wprost na twarz dziekana, która była kilka centymetrów przed jego. Uwielbiał go drażnić xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DZIEKAN

PisanieTemat: Re: czakaaa   Pon Sie 25, 2008 11:49 pm

- to coś głośno chrapiesz, kobiecym głosem. dopiero teraz przechodzisz mutacje, bass?! - jak w wojsku cały czas po nazwisku xd
- skoro śpisz, mogę sobie tutaj siedzieć i popatrzeć jak się uczysz bo na razie grozi ci poprawka z całego roku, bass! - krzyknął gruuubym głosem zbliżając się do szafy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:03 am

- A tobie z męskości - mruknął pod nosem z głupim uśmieszkiem. - Może te odgłosy nie dochodziły z mojego pokoju, zresztą jak pan widzi słucham radia, a że właśnie leci... Amy Winehouse - wyjaśnił wskazując na radio - to może ją pan słyszał. W co wątpię, ponieważ te odgłosy nie dochodziły na pewno z mojego pokoju. A gdyby nawet to by pan nie dosłyszał, bo niech pan wybaczy za mą szczerość, ale jest pan za stary by to usłyszeć. - ciągnął dalej z tym swoim uśmieszkiem - Jeśli chodzi o me poprawki, to pan się grupo myli, bo został mi tylko jeden egzamin z trzech które miałem w tym roku poprawkowych, bo resztę niech pan sam spojrzy - powiedział i podszedł do szafki, która stała przy łóżku i wyjął z górnej szuflady indeks - zaliczone i miałem duże ilości punktów na testach. Mało zabrakło do osiągnięcia maximum - dodał i spojrzał na indeks. - 3 bądź 2 punktów. No, a jeśli pan dziekan chce posiedzieć, to niech siedzi, ja i tak wychodzę, bo jestem już spóźniony. - dorzucił i ubrał koszulę, która leżała na podłodze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DZIEKAN

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:15 am

- wszystko słyszałem, bass! - krzyknął otwierając drzwi od szafy, bo wystawał z niej kawałek bluzki na pewno nie męskiej, chyba że czak lubi się przebierać w damskie ciuszki, ale chyba to wykluczył ze swoich podejrzeń.
- pamiętaj, jeśli ostatniego egzaminu nie zaliczysz na maks, możesz pożegnać się z tą szkołą którą mam zaszczyt prowadzić - poprawił dumnie okulary na swoim nosie.
- i radzę ci przystopować z oglądaniem tym filmów erotycznych bo cały rozgrzany jesteś, źle to szkodzi na zdrowie! - omatko, zboczeniec.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:23 am

grr... rozgrzany. czak zaraz zgwałci dziekana xd
- Może pan się nieco uspokoi, na 100 punktów jak zaliczam na 97 to spokojnie wystarcza. Inni zaliczają na 52 i jeszcze siedzą w tej szkole, a ja z ponad 90 zostanę wyrzucony! - powiedział i napił się soku, który piła wcześniej carmen. - A jeśli chodzi o filmy erotyczne, to chętnie panu pożyczę, może pan dziekan się trochę odpręży. - rzucił po jakimś czasie i znów głupio się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
carmen
moderator.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:27 am

z trudem w tej szafie powstrzymywała śmiech ściskając butelke tego wina i jakąs koszule czaka którą sobie upodobała, nawet ją na siebie założyła! a że drzwi akurat do tej połówki co ona siedziała były otworzone spojrzała na czaka i uśmiechnęła się szeroko, trudno najwyżej go rozporszy w udawaniu xd dziekan stał tyłem, warto dodać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DZIEKAN

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:33 am

- jutro masz się stawić na poprawkę, punktualnie, sam po ciebie przyjde! - tupną nogą też, ah jaki on męski i stanowczy! odwrócił się też bo usłyszał jakiś damski śmiech, tym razem na pewno nie z radia. spojrzał na szafę, a potem wściekle na czaka.
- udam, że nie mówiłeś tego o filmach, bass. inaczej pogadasz sobie z rodzicami - i wyszedł trzaskając drzwiami, bo ja zaraz ide :c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:37 am

Wybuchł śmiechem i przewrócił się specjalnie na łóżko.
- Wychodzi - powiedział do Carmen, która siedziała w szafie. - Rany, ale z niego kretyn. Pogada z rodzicami. Chyba z ojcem. No to bez problemu. Wiadomo jaki jest mój tatusiek. - mówił nadal się śmiejąc.
szkoda:C
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
carmen
moderator.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:41 am

wylazła z szafy z butelką wina w ręku i połozyła się obok niego.
- mogę sobie wziaść tą koszulke, prawda? - spytała pokazując na tiszerttt który miała na sobie i biorąc łyka wina z butelki - ej, oglądasz filmy erotyczne? - zmarszczyła brwi drapiąc go lekko gdzieś po głowie xd i jakbym nie odpisała to znaczy, że się upiła i zasnęła na jego kolanach czy coś takiego xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chuck.

PisanieTemat: Re: czakaaa   Wto Sie 26, 2008 12:44 am

- Oczywiście, że ją możesz wziąść - powiedział i się uspokoił - Filmy erotyczne. Udam, że nie słyszałem tego pytania - dodał i ją przytulił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: czakaaa   

Powrót do góry Go down

czakaaa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2