you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój 202.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:08 pm

Pokój 202. Image_room_suite_junior_1
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 12:14 pm

Sasza przekręciła się na łóżku. Aha, ehe, ale nuudda.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 8:15 pm

one lecą na takie bajeryyy. no to przyleciał, całkiem śpiący, dali mu swój klucz! wlazł do pokoju, saszy nie było (bo nie ma na forum). wyszedł na taras bo jestem pewna, że był, zapalił kilka papierosów pod rząd bo nie wziął swojego towaru :c wiadomo, nie chce być złapany. a potem poszedł spać, prawda. trzymając w ręku pilota od tv.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 10:38 pm

weszla do pokoju i porzucila karte magnetyczna na stoliku. gore lezal na lozku, spal rzecz jasna. saszka zgasila swiatlo w lazience, wylaczyla telewizor, wziela vogue i polozyla sie kolo gore, opierajac sie o jego reke. bedzie miec ciekawa niespodzianke - zmeczona dziewczyne w swoich ramionach.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeNie Sie 17, 2008 10:55 pm

poprzewracał się jeszcze trochę z boku na bok mamrotając coś w stylu 'mamo, nie chce dziś na łyżwy, zostaw mnie' machając przy tym nogą, ale nikogo nie pokopał, tym lepiej. otworzył najpierw jedno oko, potem drugie, ale już dość tych szczególów. uśmiechnął się do saszy, objął ją gdzieś w talii i znów usnął xd zartuje.
- jak miło cię widzieeć - stwierdził radośnie, prawda.
zapomniałam dodać, że nie miał koszulki!!11
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimePon Sie 18, 2008 11:39 am

ty bys chciala eda bez koszulki !!!!!!!!!!!!!111

- wzajemnie - odpowiedziala i usmiechnela sie.
rzucila gdziestam Vogue, co zdarzalo sie dosc czesto i przekrecajac sie na lozku wykrzesala z siebie:
- to ja ide sie przebrac, aha.
i wstala z lozka, niechetnie, ale wstala i poszla zalozyc ta mega paryska sukienke.
- czas sie przejsc - powiedziala i rzucila w niego poduszka.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimePon Sie 18, 2008 4:20 pm

juz widziałam!!!!!11 zresztą eda dorwał fryzier i wyglada jak pol dupy zza krzaka, klikklik.
on jak on, po podróży samolotem niezbyt chętny był gdziekolwiek iść, ale chyba po to się przyjechało, żeby chodzić, a nie spać i zwiedzać hotelowe łózka. aha, musze cie zasmucic, ale jutro w nocy wyjezdzam do niedzieli, hm. odrzucił atak poduszki, znaczy odrzucił do niej, i wstał z łózka przebrać się w świeże polo, bo jak to tak.
- okej - zameldował się stając obok niej.
porobiłabym jakieś spacerowe bajeryy, ale nie moge dodać takich zakładek.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitimeWto Sie 19, 2008 5:35 pm

hm, nie wiem co mogła robić saszka, ale jej nie było w pokoju, razem z gore który siedział na balkonie paląc jointa, ale jego pokój przerwał telefon. dajmy na to od mamusi jego kumpla, potem od samej rodzicielki gorego. no nic, wstał, spakował się na szybko, wziął kartke i napisał na niej, że 'przepraszam, musiałem wyjechać na trochę do uk, coś niezbyt dobrego się dzieje, wynagordze ci to jak wróce' i położył to gdzieś na jej poduszce, gorzej będzie jak pokojówka ją wyrzuci. kartke, nie sasze. no i pojechał, wróci w poniedziałek, razem ze mną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój 202. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój 202.   Pokój 202. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój 202.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: wycieczkowo. :: Paryż. :: hotele. :: Hilton Hotel.-
Skocz do: