you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Duvet .

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 23, 2008 11:56 pm

- Każdy ma w sobie morderce - również się roześmiała i ciągle bawiła się poduszką. - Za dużo filmów się naoglądałam, wybacz.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:03 am

- okejokej, nie ma sprawy - uśmiechnęła się kładąc na poduszkach. poduszkowe lowe - sama ostatnio oglądałam za dużo filmów i mam jakieś dziwne sny, hm - zmarszczyła brwi - ale nie będę się nad tym zastanawiać, mam inne sprawy - machnęla ręką.
Powrót do góry Go down
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:05 am

- Błagam nie mów mi o snach. Przez kilka dni śni mi się ciągle jeden i ten sam sen. Moja śmierć. Sama nie wiem czy mam się bać czy śmiać - uśmiechnęła się delikatnie, bo to ją przerastało.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:11 am

- śmierć to oznaka nowego życia, planów, oczekiwań... ale trzeba mieć pod uwagą to co się stało w poprzednim. znaczy brać stare doświadczenia. i, że przyjaciele mają poważne problemy i potrzebują pomocy... - zmarszczyła brwi klepiąc poduszke - kiedyś wierzyłam w sny i znam cały sennik na pamięć - roześmiała się - ale, teraz już w nie po woli przestaje wierzyć.
Powrót do góry Go down
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:16 am

- Łał, ale wyrecytowałaś - powiedziała z uśmiechem - Ja czasami wierzę, że sny się spełniają. A w senniki... hmm... też czasami. Zazwyczaj me sny nie mają żadnej płęty i są zupełnie nie do zrozumienia.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:20 am

- referat powiedziałam - roześmiała się wstając aby poprawić tunikę i zaczepić kelnera przy okazji - w każdym razie jak już chyba dziś powiedziałam nie trzeba się przejmować iść dalej, sny czasem się bierze inaczej niż są - uśmiechnęła się i spojrzała na jakiś zegar który tam był czy coś takiego - zaraz chyba będę lecieć... - stwierdziła ze smutkiem i związała włosy.
Powrót do góry Go down
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:28 am

- Tak, masz rację. - uśmiechnęła się i również wstała - Kurcze szkoda, że musisz już iść... Mam nadzieję że w najbliższym czasie jeszcze się spotkamy.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:33 am

- hmmm, jutro mogę do ciebie uciec, a jak mi się nie uda to pojutrze na pewno się spotkamy - rzekła, ah i oh, z uśmiechem płacąc za te wszystkie drinki które wypiła i po cichu zastanawiała się jak wróci do domu, samochodem przecież nie, była w stanie wskazującym i co gorsze było to trochę widać. i tak jutro będzie wyglądać jak 1000 nieszcześć, szit.
Powrót do góry Go down
Liya

Liya


Liczba postów : 40
Imię i nazwisko gwiazdy: : Liya Nightley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:37 am

- Okej. Na mnie zawsze możesz liczyć - powiedziała z uśmiechem i podała kelnerowi banknoty - Podwieść Cię? No tak, mieszkamy w tym samym budynku. - stwierdziła po krótkim namyśle.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 12:44 am

- okej, chętnie - uśmiechnęła się i wyszła z klubu nie chwiejąc się ze względu na swój stan ani wysokość obsaców. dojechały i takie inne, bla bla bla, bo moja matka się pluje.
bajos! :**
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duvet                                     . - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duvet .   Duvet                                     . - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Duvet .
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: New Yorkowo. :: kluby.-
Skocz do: