you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 (restauracja.) Nobu

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:42 am

(restauracja.) Nobu REST_FIN_Nobu_1
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 10:33 pm

Usiadł przy jednym ze stolików i czekał na carmen.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 10:43 pm

weszła, dość spokojnie, nie chciała połamać obcasów, ale do stolika chciała dość jak najszybciej.
- cześć - uśmiechnęła się i pocałowała czaka na przywitanie - mam nadzieje, ze nie czekasz długo? - spytała siadając.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 10:44 pm

- Nie, no co ty. - powiedział i poprawił się w krześle - Co u Ciebie?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 10:47 pm

- hm, nic konkretnego, tak właściwie... - wyprostowała się, sama nie wiem czemu, poprostu może nie chciała się garbić - a u ciebie? - spytała przekrzywiając głowę na lewą strone, dajmy na to.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 10:53 pm

- Bez zmian - odparł i zaczął przeglądać menu, lecz po chwili się zatrzymał i spojrzał na nią przypuśćmy z troską czy coś w tym rodzaju - O co chodziło z tym wyjazdem?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:02 pm

- A tak... Wyjazd... - uśmiechnęła się lekko, jednokącikowo, bo trochę się zamysliła, ja bym się zamyśliła pewnie nad tym, żeby jej wymyślić powód wyjazdu czy też jaką chorobe, żeby się jej pozbyć - A już myślałam, że ucieknie nie mówiąc gdzie - roześmiała się, ale stwierdziła, że to kiepski żart i schowała twarz w dłonie, czarymary. - Muszę załatwić kilka spraw.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:10 pm

- Carmen co się dzieje? - zapytał chwytając jej rękę - Mi możesz powiedzieć.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:17 pm

- muszę załatwić kilka spraw, serio, długo to nie zajmie. spadek i inne, wiesz, takie idiotyzmy... - pokiwała głowa sciskając jego rękę, ale nie aż tak, że zatrzymała krążenie krwi, zresztą nie miała tyle siły, zaraz zrobimy z nich rodziców, żartuje xddd - a jak wrócę to możemy wyjechać gdzieś razem.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:22 pm

- Oczywiście, jak będziesz chciała. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo. - powiedział i się uśmiechnął. - Zmawiamy coś?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:28 pm

- hm, nie wiem, jak chcesz - uśmiechnęła się i dla siebie w końcu zamówiła tylko martini, jak tutaj nie ma to trudno, ale musi byc. nie chciało jej sie jeść, od kilku dni dajmy na to. i do głowy przyszło jej takie pytanie, które nagle wypowiedziała na głos: - czak, jestes szczęśliwy? - zmarszczyła brwi po chwili bo stwierdziła, że chyba jest wścibska i takie inne.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:34 pm

- Z tobą? Tak. - głupi czak nie zrozumiał pytania xd - Nie rozumiem o co chodzi. - powiedział i również zamówił martini, żeby nie było że siedzi tak o i nic nie robi ze swoim ciałem xd
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:45 pm

uśmiechnęła się, że wreszcie ktoś ją lubi i fajnie jest xd
- chodzi mi też ogólnie. czyyyy szczęśliwy jesteś ogolnie, ale nieważne - pokiwała głową, uśmiechnęła się i napiła trochę martini.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:48 pm

- Zależy w jakim momencie. - powiedział i się uśmiechnął. - A ty? Czy jesteś szczęśliwa? - spytał i się napił.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimeNie Sie 31, 2008 11:53 pm

- tak na codzień, jak kupujesz papierosy w sklepie - usiadła na krześle obok niego, bo przypuśćmy siedziała na przeciwko czy coś w tym stylu. - z tobą, oczywiście - położyła głowę na jego ramię.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:06 am

- Tak, oczywiście - odrzekł i znów się napił - A właściwie, czemu pytasz?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:11 am

- hm, sama nie wiem teraz jakoś. znaczy, jak siedziałam w domu, wtedy, wiesz... - machnęła ręką, chodziło o to co się stało i inne takiego -... to zastanawiałam się nad takimi rzeczami - dopiła swoje martini, bo zaraz będe musiała iść, za jakieś pół godziny :c znaczy no nie aż takie zaraz.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:20 am

mnie też już poganiają:C
- Aha, rozumiem. - powiedział i znów napił sie martini. Nie mam weny, wybacz:C - A jak tak dziekan?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:23 am

- mnie się nie czepiał. a ciebie? pożyczyłeś mu filmy? - roześmiała się i stwierdziła, że zaraz będzie chyba iść i ma nadzieje, że nie złapie ją burza bo wiadomo jak ona na nią reaguje xd
zmęczona jestem jakaś, a dziś nic nie robiłam :C
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:33 am

- Mnie też nie, zresztą jakiś sztywny jest - powiedział z uśmiechem. On też będzie musiał się zbierać xd

też tak czasami mam:*
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:38 am

- dobra, chodź, bo zaraz padne - uśmiechnęła się, przypuśćmy że już wszystko wypili i bla bla bla xd pociągnęła go za rękę i wyszli. bo zaraz musze iść, mam pięć minut :C
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitimePon Wrz 01, 2008 12:43 am

No wyszli i poszli spać xd
ja też już muszę iść;C kurcze nie chce do szkoły;C
Powrót do góry Go down
Sponsored content





(restauracja.) Nobu Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) Nobu   (restauracja.) Nobu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
(restauracja.) Nobu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» (restauracja.) 230 Fifth
» (restauracja.) Dolce i Gabbana Gold
» (restauracja.) Aja Asia Bistro
» (restauracja.) Cafe Boulud
» (restauracja.) Mark Vitte

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: New Yorkowo. :: bary & restauracje.-
Skocz do: