you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomo¶ć? Zarejestruj się na forum za pomoc± kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowi±zkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 kuchniaaaa.

Go down 
4 posters
IdĽ do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomo¶ć
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeCzw Sie 14, 2008 7:51 pm

kuchniaaaa. Harvard%20kitchen
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 9:44 pm

my¶lałam, że to bedzie taka kuchnia jak w hell kiczen :c nieważne.
więc przyszli tutaj z sasz±, ale to chyba jasne przy liczebno¶ci imprezy, bo tylko oni tam byli. więc on usiadł gdzie¶ na krze¶nie które widać bawi±c się serwetk± bo nie umiał nic gotować. umiał grac na garach, bo na perkusji też umiał. ale skroomny jest to się nie chwalił, że ma wiele ukrytych talentów. mam dzi¶ dużo weny, macie szczę¶cie.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 9:47 pm

- czy w tej kuchni nie ma orzechow? - saszka ze zrezygnowaniem usiadla na ladzie - to yy moze byc jajecznica?

X))))))))
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 9:53 pm

- tłuszcze wielonienasycone s± korzystne dla zdrowia, chętnie - podrapał się po głowie, bo to zabrzmiało jakby był jakim¶ dietetykiem, ale to wina jego mamusi i jej zdrowego żywienia. więc biedny gore musiał je¶ć chipsy potajemnie w barach, uu :C - a może opowiesz co¶ o sobie w takim razie, bo chyba wydajesz się interesuj±ca? - oparł się o krzesło, znaczy wiecie o co chodzi. rozwalił się na nim mówi±c krótko.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:02 pm

- a wiec - tu saszka wyjela jajka z lodowki, olej no i takie rzeczy - interesuje sie sztuka, rzecz oczywista szkicuje, czasem tez cos pomaluje - aha, ale raczej saszka maluje paznokcie - a ty, krolewicz z bajki, o angielskim usposobieniu? fajnie, fajnie.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:08 pm

- hmm - tutaj nastała chwila milczenia, musiał wyci±ć te ciekawsze zainteresowania, zostawiaj±c te złe - no więc... - opowiadanie o sobie zawsze było dla niego dziwne, nie umiał ubrać tego wszystkiego w słowa - w uk miałem swój zespół, ale się niezbyt uczyłem, więc wysłali mnie tutaj. nie mam zbyt dużej rodziny i nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć - u¶miechn±ł się opieraj±c jedn± rękę na blacie stołu. bo alex mi sie kojarzy tylko z muzyka, wiec nie wiem co do niego napisać innego :c
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:09 pm

- zagrasz mi cos? - zapytala i rozbila jajka, nagrzewajac patelnie.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:12 pm

- je¶li chcesz - rozłożył ręce podchodz±c do niej i opieraj±c się tyłkiem o blat, bo akurat miał go na tej wysoko¶ci. nie wiedziałm gdzie ma instrumenty, pewnie w sklepie :c
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:14 pm

saszka cmoknela go w policzek, o tak. tylko skarbie nie spal jajecznicy.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:22 pm

zaraz dżor spali sobie tyłek, będzie fajniej.
obj±ł j± gdzie¶ w talii maj±c nadzieje, że nie walnie go t± rozgrzan± patelni± w łeb, niezbyt by to było przyjemnie, prawda? a on jest taki miiły.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:29 pm

- wybieraj: bedziesz jesc spalona jajecznice i sie ze mna calowal czy moze zjesz normalny pozywczy posilek?
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:52 pm

- wiesz, jedzenie zawsze może poczekać - u¶miechn±ł się chytro, hęhę, i położył rękę na tym kurku od gazu w kuchence gazowej, pewnie w celu zamknięcia dopływu na ten palnik gdzie stała patelnia. łatełer.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 10:53 pm

u¶miechnęła się, szeroko, aha. no tak, całowali się, ale fajnie. położyła ręce na jego biodrach, byl taki szczuply.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:02 pm

ale nie był zagłodzony, broń boże. lekko j± uniósł pewnie w zamiarze posadzenia jej na blacie, ale j± upu¶cił xdd żartuję. ulokował ja bez żadnych poturbowań na blacie, pewnie był zimny, czyli niezbyt przyjemny. gdyby miała bluzkę, byłoby mu latwiej :c
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:03 pm

sukienka ma suwak :<

- dziekan bylby mega podniecony - powiedziala i przyciagnela go do siebie
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:07 pm

dzięki bogu! <3333 lowe go jak eda.
- miejmy nadzieje, że nie ma tutaj kamer - z drugiej strony byłoby ¶miesznie. chodĽ raczej nie. potem wszyscy ogl±dali by ich tyłki. fuj. no i bum sialala rozpi±ł jej sukienke macaj±c j± po udach!
pacz to xd o matko.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:13 pm

ahahahah <3333333
klikaj

usmiechnela sie i zdjela jego bluzke/koszule czy co on tam mial, nie wiedziala, teraz liczyl sie tylko on, zero dziekana, zero mathiasa (:<<<<). jejku, byl boski.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:17 pm

klik klik. zrób jaki¶ inny kolor linka :c

no więc też miał w swojej szanowniej dupie dziekana i jakie¶ fajne dziewczyny (sori, nie gustuję w dziewczynach więc nie wiem jaka mogłaby podniecić go.) a miał koszulke, nie patrzyła¶ seta! aj dont lajk juł enimor. żartuję. posmyrał j± po plecach i obcałował jej szyję. hym.
Powrót do góry Go down
keishu¶¶¶

keishu¶¶¶


Liczba postów : 15
Imię i nazwisko gwiazdy: : Keisha Mood
Registration date : 16/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:17 pm

tu się gotuję a nie całuje!
choć ponoć każde miejsce jest do tego dobre...
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:20 pm

gorzej jak się usi±dzie na gazie :ccc nieważne.
Powrót do góry Go down
keishu¶¶¶

keishu¶¶¶


Liczba postów : 15
Imię i nazwisko gwiazdy: : Keisha Mood
Registration date : 16/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:22 pm

i dupa spieczona.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:24 pm

sasza jakby nigdy nic delikatnie podniosla sie z blatu.
- aha, ale my chcemy zapoczatkowac nowy sposob uzytkowania kuchni - powiedziala i dalej przyciagnela do siebie gore.
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:29 pm

pieczeć a'la dupa. fuuj.
- chyba zreszt± o wiele przyjemniejszy niż gotowanie - wymamrotał bo był zajęty rozpinaniem jej stanika i swojego paska przy okazji, z rozpędu, miał, ale zapomniałam dać w secie.
affraid lowe t± buĽke.
Powrót do góry Go down
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:38 pm

przytulila sie do niego. ehe, prowadz karme, sasz nie ma pomyslow. XDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
gore

gore


Liczba postów : 66
Imię i nazwisko gwiazdy: : gore earl
Registration date : 15/08/2008

kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitimeSob Sie 16, 2008 11:46 pm

ale budujesz moje posty. ja ci mogę waln±ć na 8756 stron bo dzi¶ jestem pobudzona jaka¶ i chyba mam adhd. albo co¶ mi do coca coli dosypali. chodĽ wena mi już siada.
no nic, dobrze, poradził sobie już z jej stanikiem więc pora na to co jest niżej. Evil or Very Mad . rozwala mnie ta buĽka. całował przy tym jej brzuch i inne bajery, prawda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kuchniaaaa. Empty
PisanieTemat: Re: kuchniaaaa.   kuchniaaaa. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
kuchniaaaa.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2IdĽ do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: Harvardowo. :: pomieszczenia.-
Skocz do: