you take a bow.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

you take a bow.

w sygnaturach słońce wklejamy nasze stroje, aha, obowiązkowo bejb.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 (restauracja.) True Romance

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
sasza
Admin
sasza


Liczba postów : 94
Imię i nazwisko gwiazdy: : Sasha Britt
Registration date : 11/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePią Sie 15, 2008 11:38 am

(restauracja.) True Romance Park
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 9:00 pm

Wszedł do środka i podciągnął swoje rurki.
- Rezerwacja na nazwisko Bass. - powiedział do niskiego mężczyzny, który zaprowadził go do stolika. Usiadł i położył kwiaty na stole.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 9:08 pm

weszła do restauracji, spóźniając się jak zwykle. gdyby miała obcasy tupałaby nimi. dość głośno. a że miała buty takie jakie miała to niestety nie wydawały żadnego odgłosu. podeszła do stolika i usiadła uśmiechając się lekko, prawie nikle.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 9:14 pm

Oczywiście głupi czak nie zauważył carmen nadchodzącej z tyłu. Jak tylko usiadła wstał i wreczył jej bukiet czerwonych róż.
- Nie wiedziałem jakie lubisz. - powiedział dość niepewnie co się prawie nigdy nie zdarzało. - Pięknie dziś wyglądasz. - dodał po chwili siadając.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 9:23 pm

- dziękuję - podziękowała biorąc kwiaty i wąchając przy okazji jeden z nich. znaczy z kwiatów. ciekawe co by się stało gdyby odpowiedziała do niego 'ty też'? xd ale nie będzie chyba próbować. zbytnio nie wiedziała co z siebie wydusić więc dla własnego spokoju, a może i nie bo jakoś dziwnie się denerwowała, milczała zagryzając lekko dolnią wargę.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 9:29 pm

- Pięknie dziś wyglądać. - powiedział czak
- Ty też - odpowiedziała carmen.
xdd


- A więc co u Ciebie? - odrzekł poprawiając swój tyłek w krześle.
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 10:51 pm

omatko xdddd
internet mi padł =.=
- dobrze, nie narzekam. a ty? - powiedziała udając, że czyta menu. i wescthnęła dość głośno poprawiając przy okazji swoją tunikę, która ukazywała jeszcze bardziej, że jest seksowna ;c chodź to nie jest powód do smutku.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 10:56 pm

ja muszę od kilku dni siedzieć na stacjonarnym, bo mi bezprzewodowy po tych burzach się popsuł i z kabla też nie mogę na laptopie, sama nie wiem czemu-.-

- Mój dziadek zmarł. A te zdjęcia naprawdę są bardzo stare - nie wiedział jak to i kiego powiedzieć, dlatego inteligentnie odpowiedział na te pytanie tą odpowiedzią - Tęskniłem. - położył rękę na stole i chwycił ją rękę carmen xd
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:06 pm

- no, a mi ojciec - też będzie udawać pokrzywdzoną xd spuściła wzrok na ich (no tak? xd) dłonie i nie wiedziała co miała zrobić chyba po raz pierwszy w życiu tak poważne. wplotła swoje palce w jego (matko, jak to brzmi xd) i spojrzała jeszcze raz w menu. no dobra, ona też tęskniła, ale nie wiem po co próbowała to troche ukryć.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:16 pm

Zatkało go. Nie wiedziała, czy robi sobie z niego jaja czy to prawda. Ale powiedział coś w rodzaju.
- Bardzo mi przykro. Jak widzę wiesz chyba co czuję... - chwycił jej dłoń jeszcze bardziej (inaczej mówiąc ścisnął xd) - Głupio się wszystko potoczyło, naprawdę nie chciałem by to się tak skończyło...
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:26 pm

- a skończyło się już? - spytała dość głupio xd bo ona była głupia. ale nie chodziło o to - już nie gadajmy o tych zdjęciach, nie ciągnijmy tego tematu dłużej... chyba, że chcesz jeszcze coś wyjasnic albo coś takiego... - przekręciła głowę w prawą czy też lewą strone i odłożyła menu na bok.
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:31 pm

- Nie chcę żeby to się kończyło. Carmen. - powiedział i spojrzał jej głęboko w oczy. - Jeśli masz jakieś pytania co do tamtej sprawy, pytaj. I masz rację, zamknijmy ten temat. Ten rozdział i zacznijmy nowy w naszym związku. - nie wychodzi mi robienie za podrywacza wszystkich panienek xd zrobiłam z czaka taką klejke xdd
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:45 pm

- niee, nie mam, przynajmniej żadne nie przychodzi mi do głowy - uśmiechnęła się chyba po raz pierwszy widocznie tego wieczoru. MATKA PRZY MNIE USIADŁA =.= - to może, żeby rozwiać jakieś wszelkie wątpliwości co do mnie, żeby znów nie wyciekły jakieś stare rzeczy, to pytaj co chcesz wiedzieć. rób przesłuchanie - roześmiała się nawet!
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:50 pm

haha xd spróbuję się opanować xd

- Okej - uśmiechnął się i walnął pierwsze głupie pytanie jakie przychodziło mu do glowy - Ile miałaś ex ?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimeNie Sie 24, 2008 11:58 pm

- ehmm... trzech - stwierdziła po lekkim zastanowieniu - a ty? ile masz ex? - uniosła brwi. pewnie ta liczba będzie przerażająca xd
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:05 am

- Szczerze? Nie wiem, nie liczyłem xd - powiedział i się uśmiechnął do niej - Nie masz mi chyba tego za złe?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:09 am

- to było ich aż tak dużo? - uniosła brwi i skrzywiła się. dla żartu, czasem miała dziwny żart - będziemy tutaj siedzieć nic nie zamawiając czy gdzieś idziemy? - zaraz musze iść chyba ;c gdybym była u siebie w pokoju to bym siedziała i siedziała, a tak to... =.= dupa!
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:17 am

- No tak, ale to było kiedyś... - powiedział i się uśmiechnął jak to on - No może coś zamówimy, chyba że masz ochotę na coś innego? - nie carmen nie:CC a było tak fajnie:C szkoda;C a jutro będziesz?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:21 am

- a teraz masz zamiar się zmienić? - teraz przychodzą jej dopiero pytania do głowy xd - zależy na co ty masz ochotę, ja się dostosuje w takim razie, yhm, nie wiem - wzruszyła ramionami i uśmiechnęła się poprawiając po raz kolejny swoją sukienke/tunikę.
będę jutrooo na bank Smile
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:29 am

- Oczywiście, że chcę się zmienić, pracuję nad tym - zniszczyłam czaka:c - Cóż ja Cię tu zaprosiłem dlatego ty powinnaś wybrać - dodał z tym swoim szarmanckim uśmieszkiem.
Okej, a około której mam być? Wieczorem?
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:35 am

potem znów może zamienić się w łajdaka :c
w kazdym razie spojrzala za okno, zeby zobaczyć jaka jest pogoda, ale zobaczyla tylko deszcz i burze, ktorej sie strasznie boi.
- mozemy jechac juz do pokoi właściwie - uśmiechnęła się i aż podskoczyła kiedy walnął kolejny piorun ;c biedna karmę, boi sieeee.
koło 20 jakoś? (:
Powrót do góry Go down
Chuck.

Chuck.


Liczba postów : 76
Imię i nazwisko gwiazdy: : Chuck Bass
Registration date : 15/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:39 am

wszyscy lubią czaka podrywacza xd
- Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. - powiedział i wstał - Boisz się burzy? To może przenocujesz u mnie? - wiadomo o czym myśli czak xd tylko, że pani która nim kieruje jeszcze nie założyła mu pokoju i właśnie się za to bierze xd
Okej mi pasuje Twisted Evil
Powrót do góry Go down
carmen
moderator.
carmen


Liczba postów : 81
Imię i nazwisko gwiazdy: : carmen hartley
Registration date : 14/08/2008

(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitimePon Sie 25, 2008 12:44 am

- hmm, okej - przytaknęła z uśmiechem. wiadomo, a karmę się na to nabiera xd jak to karmę. no to ona też wstała, bo nie miała zamiaru, żeby ją wzieli za złodzieja krzeseł z restauracji. i wyszli chyba, conie? xd zacznijjjj u niego! Twisted Evil xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





(restauracja.) True Romance Empty
PisanieTemat: Re: (restauracja.) True Romance   (restauracja.) True Romance Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
(restauracja.) True Romance
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» (restauracja.) 230 Fifth
» (restauracja.) Nobu
» (restauracja.) Dolce i Gabbana Gold
» (restauracja.) Aja Asia Bistro
» (restauracja.) Cafe Boulud

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
you take a bow. :: New Yorkowo. :: bary & restauracje.-
Skocz do: